International Sempervivum forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahvala

Go down

Zahvala Empty Zahvala

Post by I'm the 1 Tue Oct 13, 2009 9:03 am

Zahvala 01255424258temp i Zahvala 10001255424504temp

Željela bih ovim putem da vama javno zahvalim.

Prvo, pokazale ste veliki stepen tolerancije. U životu dosad nisam naišla na ljude, koji s takvom radošču toleriraju ljude, koji su drugačiji od njih (primjerice: ljudi druge narodnosti?!). To, da kao moderatori foruma i posle toga, što ljudi na forumu naprave takve gadosti, kao što su poklanjanje biljki i izdržavanje javnog ruganja i grdenja, te ljude ne izbacite iz foruma, to je stvarno višak tolencije!

Drugo, razumijete se u posao moderatora foruma! Jasno vam je, da trebati voditi diskusiju na forumu, a ljude, koje krše pravila prvo privatnom porukom upozoriti na grešku. Doista cjenim to, da tebi, Silvek, ni na kraj pameti ne dođe, da javno ismijavaš ili grdiš članove foruma. Da sam ja ti, priznajem, ne bih se mogla zadržati u takvim situacijama.

Treće: pomno čitate sve što ljudi napišu, da ne bi slućajno naopako razumjele napisano. Cjenim vaš trud.

Četvrto, već odavno vama je jasno, da treba moderator foruma upotrijebiti snagu argumenata i ne argument snage. Rjetki su ljudi, koji to razumeju tako dobro kao vas dvoje.

Peto: provokacijama nikada ne nasjedate, sledite svoj put i čvrsto vjerujete, da su svi ljudi tako dobrog srca kao vas dvoje.

Tebi, Ines, želim, da te okružuju sami iskreni i dobri ljudi i da ti se ne desi, da ti neko, kome si u privatnoj poruci nudila Sempervivume na poklon, javno zabije nož u leđa i izključi te iz foruma. Valjda dobri ljudi, kao što si ti, vuče na sebe raznorazne loše karektere.

Znam, da sve što ste učinile za mene i za forum, nebiste mogle, da niste imale vrednog pomagača - jedne moje "prijateljice", koja (iz osobnih razloga) želi ostati anonimna. I njoj tim putem zahvaljujem iz sva srca!

Pa dobro, da vas samo ne hvalim, evo ima i jedna primedba. Forum je trebao biti u boji, a ne crno - bijeli. Nadam se, da ćete poraditi na tome, kada pročitate ovo!

Ostanite kakve ste - takve ste najbolje!

Zahvala 3978811642
I'm the 1
I'm the 1
Admin

Number of plants : 2.000 Posts : 5336
Join date : 2008-06-14
Location : Ljubljana, Slovenia, European Union

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum